- Családháló - https://csaladhalo.hu -

Családháló díj: Indul a voksolás, rájuk szavazhattok idén

Szavazni kattintás után a szavazás aloldalon lehet február 18-ig. [1]

 

INTÉZMÉNYEK

 

2018 szülészete – jelöltek:

Bács Kiskun Megyei Kórház, Kalocsai Telephely – Kalocsa
Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet – Békéscsaba
Dombóvári Szent Lukács Kórház – Dombóvár
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház – Székesfehérvár
Mohácsi Kórház – Mohács
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ – Pécs
Szent Lázár Megyei Kórház – Salgótarján

 

2018 óvodája – jelöltek:

Algyői Szivárvány Óvoda – Algyő
Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Óvodája – Győr
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Manóvár Tagóvoda – Budapest
Faragó Utcai Óvoda – Debrecen
Fekete István Óvoda és Bölcsőde – Alsózsolca
Gyöngyös-kert Óvoda – Gencsapáti
Bánfalvi Óvoda – Kindergarten Wandorf Hársfa Sori Tagóvodája – Sopron
Jó Pásztor Katolikus Óvoda – Salgótarján
Kálmán Lajos Óvoda Tündérkert Óvodája – Kecskemét
Kaposmérői Bokréta Óvoda – Kaposmérő
Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde – Környe
Maroshegyi Óvoda – Székesfehérvár
Mezőkovácsházi Négy Évszak Óvoda és Bölcsőde – Mezőkovácsháza
Mogyoródi Pillangós Óvoda Gesztenyés Tagóvodája – Mogyoród
Nagybácsai Óvoda Bóbita Tagóvodája – Győr
Sályi Hétszínvirág Óvoda és Konyha – Sály
Somogy Megyei Duráczky József Óvoda – Kaposvár
Szegedi ÓVI Garam Utcai Óvodája – Szeged
Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda – Tiszasziget
Szent Imre Katolikus Óvoda – Nyíregyháza
Bőnyi Szivárvány Óvoda és Mini Bölcsőde – Bőny
Békéscsabai Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium – Békéscsaba
Szóládi Magvető Református Óvoda – Szólád
Kertvárosi Óvoda Lila Óvoda telephely – Tatabánya
Pöttöm Park Óvoda – Kunszentmiklós

 

2018 általános iskolája – jelöltek:

Szent László Általános Művelődési Központ Általános Iskolája – Baja
Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola – Nyíregyháza
Bokodi Móra Ferenc Általános Iskola – Bokod
Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola – Székesfehérvár
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Debrecen
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola – Szombathely
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája – Miskolc
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Kerekegyháza
Nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskola – Nagykőrös

 

2018 mini bölcsődéje – jelöltek:

Bőnyi Szivárvány Óvoda és Mini Bölcsőde – Bőny
PiCinke Mini Bölcsőde – Budapest

 

2018 családi bölcsődéje – jelöltek:

Cseperedő Palánták Családi Bölcsőde – Nyíregyháza
Csiga-Bölcsi Családi Bölcsőde – Csongrád
Csigaház Családi Bölcsőde – Veszprém-Kádárta
PetJEs Csemetekert és Családi Bölcsőde – Solt

 

2018 munkahelyi bölcsődéje – jelöltek:

BDO Magyarország Munkahelyi Bölcsőde – Budapest
DUFiókák Munkahelyi Bölcsőde – Dunaújváros

 

2018 klasszikus bölcsődéje – jelöltek:

Budafok-Tétény Egyesített Bölcsőde, LEÁNYKA Tagbölcsőde – Budapest
Budavári Önkormányzat Egyesített Bölcsőde – Budapest
Csemeteház Bölcsőde – Gyula
Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Angyalföld Téri Tagintézmény – Debrecen
Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Margit Téri Tagintézmény – Debrecen
Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Postakert Utcai Tagintézmény – Debrecen
Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Ősz utcai Tagintézmény – Debrecen
Fecskefészek Bölcsőde – Budapest
Fekete István Óvoda és Bölcsőde – Alsózsolca
Gondozási Központ Nagyszénás Bölcsőde – Nagyszénás
Iciri-Piciri Bölcsőde – Budapest
Újpesti Önkormányzati Bölcsődék, Rózsaliget Bölcsőde – Budapest
Kőbányai Egyesített Bölcsődék, Apró Csodák Bölcsőde – Budapest
Simon Ferenc úti bölcsőde – Szolnok
Szirmabesenyői Pöttömke Bölcsőde – Szirmabesenyő
Törökszentmiklós Város Bölcsődéje – Törökszentmiklós
Újbudai Kuckó Bölcsőde – Budapest
Újbudai Szemünk Fénye Központi Bölcsőde – Budapest

 

2018 intézményi különdíjasa – jelöltek:

Békéscsabai Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium – Békéscsaba
Békés Megyei Pándy Kálmán Gyermekkórház, Csecsemő- és gyermekosztály, Újszülött részleg és Koraszülött – intenzív részleg (PIC) – Gyula
Csemeteliget Baba-mama és Gyermekközpont, Közösségi Tér – Debrecen

 

Szavazni kattintás után a szavazás aloldalon lehet február 18-ig. [1]

 

SZAKEMBEREK

 

2018 kórházi gyermekorvosa – jelöltek:

Dr. Abdulrahman Mohamed – Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Dr. Dezsőfi Antal – Semmelweis Egyetem I. Számú Gyermekgyógyászati Klinika
Dr. Kelemen Edit – Bács-Kiskun Megyei Kórház
Dr. Kerekes László – Sárvíz Kistérségi Járóbeteg Szakrendelő
Dr. Kocsi Mária – Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház
Dr. Simon Gábor – Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Dr. Varga Imre – Tolna Megyei Balassa János Kórház
Dr. Vass Noémi – SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati klinika és Gyermek Egészségügyi Központ
Dr. Vaszari Zsolt – Petz Aladár Megyei Oktató Kórház – Győr

 

2018 házi gyermekorvosa – jelöltek:

Dr. Bezsilla Erzsébet – Martfű, Dr. Zentay Márton Egészségügyi Központ
Dr. Boda Péter – Miskolc, Házi Gyermekorvosi Rendelő, 44. számú körzet
Dr. Csépány Éva – Karancslapujtő, Háziorvosi Rendelő
Dr. Győri Gábor – Szekszárd, Házi Gyermekorvosi Rendelő 3. számú körzet
Dr. Hegedűs Ágnes – Szeged, Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Homoki Ildikó – Abony, Dr. Kostyán Andor Rendelőintézet
Dr. Jakab Éva – Hajdúsámson, Házi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Kiss Katalin Julianna – Kecskemét, Házi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Komoróczy Zsuzsanna – Debrecen, Házi Gyermekorvosi Rendelő, 31. számú körzet
Dr. Kosztándi-Molnár Éva – Mezőfalvi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Kováts Ildikó – Szeged, Házi Gyermekorvosi Rendelő 8. számú körzet
Dr. Nagy Zsuzsanna – Miskolc, Házi Gyermekorvosi Rendelő, 33. számú körzet
Dr. Pap Mária Zsuzsanna – Pécs, Házi Gyermekorvosi Rendelő 11. számú körzet
Ifj. Dr. Pavlovics György – Kaposvár, Házi Gyermekorvosi Rendelő, 14. számú gyermekorvosi körzet
Dr. Rusznák Mária – Debrecen, Házi Gyermekorvosi Rendelő, 24. számú körzet
Dr. Schriffert Teréz Mária – Sarkad, Házi- és Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Szabó Éva – Hódmezővásárhely, Házi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Szamos Gyöngyi Erzsébet – Komló, Házi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Száray Eszter – Biatorbágy, Házi Gyermekorvosi Rendelő
Dr. Teufel Ágnes – Újhegyi sétányi gyermekorvosi rendelő
Dr. Varga Károly – Budapest, Ányos utcai Házi Gyermekorvosi Rendelő
Id. Dr. Wiedemann István – Budapest, XVIII. Kerület, Lakatos utcai gyermekrendelő

 

2018 védőnője – jelöltek:

Bagó-Horváth Csilla – Szigetmonostori Védőnői Szolgálat
Bártfainé Maráz Erika – Védőnői Szolgálat Dunaújváros
Bödő Eszter – Kaposvári Védőnői Szolgálat
Eignerné Pálffy Zsuzsanna – Vörösberényi Rendelő
Erjábecz Ágnes – Taszári Védőnői Szolgálat
Fazekasné Víg Andrea – Dombóvári Szent Lukács Kórház Újszülött Részleg
Gyuk Marianna – Zalaegerszeg, Háziorvosi Rendelő
Harcsa Péterné – Tatai Egészségügyi Alapellátó Intézmény Védőnői Szolgálat
Kövecsesné Szanda Gabriella – Kerekegyháza Önkormányzat Védőnői Szolgálat
Lajkó Edit – Ópusztaszer Községháza
Mizserné Nagy Katalin – Anya és csecsemővédelem Védőnői szolgálat
Nagy Szilvia – Kecskemét, Meditres Egészségház
Szabó Anikó – Dobozi védőnői szolgálat
Szalainé Tímár Szilvia – Budapest, Kőbányai Humán Szolgáltató Központ Védőnői Szolgálat
Szerdahelyi Adél – Szombathely, ELTE Bólyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Turáni-Kerkay Zita – Székesfehérvári Védőnői Szolgálat
Zatykóné Kecskeméti Erika – Csorvás Város Területi Védőnői Szolgálata

 

2018 óvónője – jelöltek:

Baczuk Móni – Szolnok, Hold Úti Óvoda
Csizmazia Tamásné Gabi – Sopron, Hársfa Sori Tagóvoda
Debreceni Csabáné Margit – Zombai Körzeti Óvoda és Bölcsőde
Eperjesiné Cséffai Csilla – Békéscsaba, Szlovák Általános Iskola, Óvoda, Gimnázium
Fischer Krisztina – Kecskemét, Bács Kiskun Megyei Kórház Gyermekosztály
Frittmann Erzsébet – Algyői Szivárvány Óvoda
Holik Hédi – Algyői Szivárvány Óvoda
Gremsperger Mónika – Mezőfalva, Tündérkert Óvoda
Heffterné Decsi Judit – Kaposmérői Bokréta Óvoda
Horváth Katalin – Budapest, Ágoston Művészeti Óvoda, Váradi telephely
Imre Laszlóné Katalin – Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Kiss Edina – Nyíregyháza-Nyírszőlős, Eszterlánc Északi Óvoda, Csillagszem Tagintézmény
Kolbingerné Paragh Ágota – Szombathely, Hétszínvirág Óvoda
Korcsog Lászlóné – Sályi Hétszínvirág Óvoda és Konyha
Mátraházi Eszter – Sopron, Hársfa Sori Tagóvoda
Németh Istvánné Éva – Székesfehérvár, Belvárosi Brunszvik Teréz Óvoda Tulipános Tagóvodája
Pap Jánosné – Sümegcsehi Lurkó Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde
Recskóné Balog Márta – Bélapátfalva, Százszorszép Óvoda
Rózsa Virág – Sárszentágotai Meseerdő Óvoda
Szarka Bernadett – Kaposvári Bajcsy Zsilinszky Utcai Központi Óvoda Arany János Utcai Tagóvodája
Zágoni Lilla – Budapest, Lágymányosi Óvoda Nyitnikék Telephely

 

2018 bölcsődei kisgyermeknevelője – jelöltek:

Bacskai Eszter – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Bodó Béláné – Budapest, Apró Csodák Bölcsőde
Czirják Ilona – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Csomorné Mechler Ida – Budapest, Apró Csodák Bölcsőde
Csór Edina – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Elek Petra – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Fridrichné Enyedi Zsanett – Kulcsi Százholda Pagony Óvoda és Bölcsőde
Földesi Katalin – Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Postakert Utcai Tagintézmény
Frank Andrea – Székesfehérvári Csemete Alapítvány, Csemete Gyermekcentrum
Gődér Sándorné – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Kis Enikő – Szeged, Tündérkert óvoda és Mini bölcsőde
Kotán Andrea – Szeged, Tündérkert óvoda és Mini bölcsőde
Kovács Viktor Norbertné – Óbudai Egyesített Bölcsődék Víziorgona 8 Bölcsőde
Mentő Katalin – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Mészárosné Bene Judit – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Mező Annamária – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Mező Mónika – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Molnárné Pápai Georgina – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Nagyné Molnár Erika – Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Görgey Utcai Tagintézmény
Osztotics Andrea – Székesfehérvár, Csibészke Magán Bölcsőde
Rózsahegyi Réka – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Strobán Katalin – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Szabó Veronika – Budapest, Iciri Piciri Bölcsőde
Szilágyi Lászlóné – Törökszentmiklós Város Bölcsődéje
Törökné Péntek Magdolna – Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye, Angyalföld Téri Tagintézmény
Vágó Tímea – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde
Varsányiné Budai Gyöngyi – Budapest, Fecskefészek Bölcsőde

 

2018 egyéni különdíjasa – jelöltek:

Balogh László – Budapest, Heim Pál Gyermekkórház
Borbás Viktor – Monor és Térsége Integrált Család-, és Gyermekjóléti Központ és Szolgálat
Dr. Auksziné Erdélyi Anita – Debrecen, Csemeteliget Baba-mama és Gyermekközpont Közösségi tér
Dr. Fekete Zoltán – Szeged, SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika
Dr. Labossa Gusztáv – Pécsi Tudományegyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika
Dr. Zelena András – Kecskemét, Korábban Érkeztem Dél Alföldi Koraszülöttekért Alapítvány
Feszt Tímea Diána – Budapest, Trappancs Egyesület
Kosznáné dr. Pule Ilona – Szabadkígyós, Diaboló Alapítvány a Cukorbeteg Gyermekekért
Petrus Márta – író, család coach, pedagógus
Rózsa Magdolna – Budapest, Tükörkép Műhely/Zuglói Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat
Takácsné Kántás Mónika – Budapest, Heim Pál Gyermekkórház
Vízvári Jutka – Érd és környéke, Rászorulók megsegítése csoport
Vörösné Deák Andrea – Pécs, Mosolymanó Egyesület
Zorányi Gáborné – Budaörs, Bleyer Jakab Általános Iskola

 

A 2018. évi Családháló díjak meghirdetéséről szóló cikkünket itt [2] olvashatod, a korábbi évek díjazottjairól és az átadókról pedig itt [3] és itt [4]olvashatsz többet.