Családháló

Kezdőoldal CSH-infók Őket jelöltétek idén a Családháló díjra

Őket jelöltétek idén a Családháló díjra

Hétfőn este indul a Családháló díj egyhetes szavazási időszaka, mikor kiválaszthatjátok jelölteink közül 2016 legjobb intézményeit és szakembereit. A szavazás pontos menetéről a Családháló.hu hétfőn délelőtt tájékoztatja az olvasókat a portál főoldalán.

Írta: Családháló,

INTÉZMÉNYEK:

 

2016 szülészete – jelöltek:

Szent Imre kórház, Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály
Péterfy Sándor utcai kórház, Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály

 

2016 bölcsődéje – jelöltek:

Csillaghegyi Makovecz Bölcsőde – Budapest, Fodros utca
Kelta Bölcsőde – Budapest, Kelta utca
Kerék Bölcsőde – Budapest, Kerék utca
Napraforgó Bölcsőde – Székesfehérvár, Kisteleki utca
Medgyessy Ferenc Bölcsőde – Budapest, Medgyessy utca
Mókus Bölcsőde – Budapest, Mókus utca
Munkásotthon Utcai Bölcsőde – Budapest, Munkásotthon utca
Rózsakert Tagbölcsőde – Budapest, Rákóczi út
Szél Bölcsőde – Budapest, Szél utca
Szérűskert Bölcsőde – Budapest, Szérűskert utca
Víziorgona utca 8 Bölcsőde – Budapest, Víziorgona utca
Apró Csodák Bölcsőde – Budapest, Zsivaj utca

 

2016 családi napközije – jelöltek:

Bababirtok Egyesület – Baja, Bem József utca
Kaposszerdahelyi Családi Napközi – Kaposszerdahely, Kossuth utca
Csillagvirág Református Családi Napközi – Budapest, Szilágyi Dezső tér
Csellengő Csemete-Lak – Budapest, Vörösmarty utca

 

2016 óvodája – jelöltek:

Eszterlánc Néphagyományőrző Óvoda, Pitypang Tagóvoda – Miskolc, Fövényszer utca
Mosolygó Tagóvoda – Budapest, Kelta utca
Kőbányai Kincskeresők Óvoda – Budapeset, Mádi utca
Madarász Imre Egyesített Óvoda Táncsics 17 tagintézménye – Karcag, Táncsics körút

 

2016 különdíjasa – jelöltek:

S.O.S. Krízis Alapítvány Családok Átmeneti Otthona – Budapest, Perényi utca
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola, Penészleki Tagintézmény – Penészlek, Vasvári Pál utca

 

SZAKEMBEREK:

 

2016 védőnője – jelöltek:

Pollák Frigyesné – Újpest Védőnői Szolgálat, Erdősor úti tanácsadó
Szalainé Tímár Szilvia – Bárka Kőbánya Humánszolgáltató Központ, Védőnői Szolgálat

 

2016 házi gyermekorvosa – jelöltek:

dr. Sőregi Mária – Budapest, Belváros-Lipótváros Háziorvosi Rendelő
Dr. Szakolczai Ilona – Budapest Albertfalva utcai rendelő
Dr. Kahulits Katalin – Ányos utcai gyermekorvosi rendelő

 

2016 kórházi gyermekorvosa – jelöltek:

Dr. Luczay Andrea – SOTE I. Gyermekklinika, Diabétesz, Endokrinológiai és Metabolikus Osztály
Dr. Székely Emőke – Heim Pál Gyermekkórház, Anesztheziológiai és Intenzív Osztály

 

2016 különdíjasa – jelöltek:

Horváth Róbert – Zala Megyei Polgárőr Szövetség
Boros Zsófia – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kerék Böcsőde
Hellenbárt László – S.O.S. Krízis Alapítvány
Unger Katalin – XI. kerületi Egyesített Bölcsődei Intézmények
Szép Györgyi

 

2016 óvónője – jelöltek:

Sasváriné Kocsis Ibolya – Óbudai Mesevilág Óvoda, Cseppke Tagóvoda
Kalò Valéria – Óbudai Mesevilág Óvoda, Cseppke Tagóvoda
Mikó Árpádné – Hartyán-Árendás Összevont Óvoda
Vígh Júlia – Hartyán-Árendás Összevont Óvoda
Koroncz Katalin – Pipacs Óvoda és Egységes Óvoda-bölcsőde
Siklósiné Bartha Barbara – Gyermeksziget Montessori Óvoda, Mosolygó Tagóvoda
Králl Jánosné Major Gabriella – Gyermeksziget Montessori Óvoda, Mosolygó Tagóvóda
Kollár Attiláné – Albertfalvai Óvoda, Pajkos Óvoda telephely
Jungné Szabó Edit – XXII. Kerületi Egyesített Óvoda, Rózsakert Tagóvoda
Oravecz Istvánné Anikó – KIMBI Óvoda
Nagy Tiborné – Madarász Imre Egyesített Óvoda, Táncsics 17 tagintézménye

 

2016 bölcsődei kisgyermeknevelője – jelöltek:

Jagodicsné Szőke Szilvia – Szombathely, Napraforgó Bölcsőde
Csomós Istvánné Margó – Csillaghegyi Makovecz Bölcsőde
Miklainé Szekeres Margit – Csillaghegyi Makovecz Bölcsőde
Kocsis Anna – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kelta Bölcsőde
Szabóné Vácz Mónika – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kelta Bölcsőde
Gálné Weigl Krisztina – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kelta Bölcsőde
Takács Réka – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kerék Bölcsőde
Kiss Eszter – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kerék Bölcsőde
Kacsó Anikó – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Kerék Bölcsőde
Teleki-Horváth Renáta – Székesfehérvár, Napraforgó Bölcsőde
Kertész Szilvia – Kaposszerdehlyi Családi Napközi
Joanidisz Derina Athena – Budapest, Mályva Kerületi Vezető Bölcsőde
Egriné Kaniczky Ilona – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Medgyessy Bölcsőde
Kondor Andrásné – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Medgyessy Bölcsőde
Pósa József Attiláné – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Medgyessy Bölcsőde
Kardos Melinda – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Medgyessy Bölcsőde
Lévárdi Angelika – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Medgyessy Bölcsőde
Horváth Zoltánné Erika – Rózsakert Bölcsőde
Bátoriné Pásztor Zita – Budapest, Szemünk Fénye Központi Bölcsőde
Katona Zsuzsa – Budavári Önkormányzat Egyesített Bölcsőde, II. sz. telephely
Bernáth Judit – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Víziorgona Bölcsőde
Pásztorné Kurucz Kornélia – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Víziorgona Bölcsőde
Kovács Viktorné Lakatos Brigitta – Óbudai Egyesített Bölcsődék, Víziorgona Bölcsőde
Csomorné Mechler Krisztina – Kőbányai Apró Csodák Bölcsőde

 

Hozzászólások

hozzászólás

CÍMKÉK:
Read previous post:
Érezd a ritmust!

Amit ez a kislány művel Bruno Mars számára, azt hívják igazi, vele született ritmusérzéknek! Elképesztően aranyos!

Close